KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154166

nr 1515 4166

Holger Almqvist

(1907-1978), Sverige

Oljemålning, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm

Holger Almqvist, svensk konstnär född 1907, död 1978.

Utrop:

600 kr

måndag 16 januari 2023
kl 20:18:48

Holger Almqvist

Läs mer om Holger Almqvist